Мати темношкірого хлопчика-моделі, який знявся у рекламі H&M і котра згодом спровокувала расистський скандал, заявила, що не бачить проблеми у рекламі.

Мати темношкірого хлопчика-моделі, який знявся у рекламі H&M і котра згодом спровокувала расистський скандал, заявила, що не бачить там расизму.

Про це повідомляє таблоїд New York Post.

Матір хлопчика звуть Террі Баду, вона з сином живе у Стокгольмі — там, де розташована штаб-квартира бренду H&M.

У коментарі в одній з публікацій у Facebook Террі написала, що не бачить ніякого расизму у рекламі, а тим, хто закликає до бойкоту, порадила звернути увагу на більш важливі проблеми.

«Я мати цього хлопчика. Це лише один із сотні комплектів одягу, які він рекламував. Досить весь час кричати «Вовки». Це взагалі необов'язкова тема для обговорення. Залиште її в спокої», — написала вона.

Нагадаємо, шведський бренд одягу H&M прорекламував толстовку з написом «Найкрутіша мавпа в джунглях», одягнувши її на темношкірого хлопчика-модель.

Користувачі соцмереж, журналісти та діячі назвали таку рекламу «расистською» і «неприйнятною».

Деякі з користувачів навіть закликали до бойкоту бренду. На тему реклами також висловилися баскетболіст Леброн Джеймс, репери The Weeknd і Пі Дідді.

Бурхлива реакція на рекламу спонукала компанію видалити зображення зі своєї колекції, H&M оприлюднила на своєму сайті вибачення.

Поділитись: