В авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» повідомили, що через істотне зниження обсягів діяльності у зв'язку із карантинними обмеженнями скоротили 900 співробітників.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

«У зв'язку з запровадженням 17 березня обмежувальних заходів на регулярні пасажирські авіаперевезення, робота МАУ була практично зупинена… На превеликий жаль, істотне зниження обсягів діяльності авіакомпанії спричинило вимушене скорочення 900 високопрофесійних співробітників МАУ», — заявив президент МАУ Євгеній Дихне.

Він уточнив, що зараз менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів, щоб скоротити витрати й генерування доходів від разових рейсів. Метою називає збереження компанії й ключового персоналу, зокрема — льотного.

Там також додали, що готуються до реалізації бізнес-стратегії, спрямованої на відновлення польотів. Плани розраховані з урахуванням оптимістичного сценарію про зняття обмежень на вільний виїзд/в'їзд з/до України з 15 червня 2020 року як українців, так і іноземців.

«МАУ прогнозує, що після відновлення операційної діяльності пасажиропотік авіакомпанії скоротиться приблизно на 46% — до 1,9 млн пасажирів (з яких 0,986 млн вже перевезено з початку 2020-го до локдауну)», — йдеться у повідомленні.

До квітня 2021 року — на початковому етапі рестарту — МАУ планує виконувати міжнародні середньомагістральні point-to-point рейси, щоб демонструвати високе завантаження без підтримки транзиту, а також відновити внутрішні рейси.

Перевізник на початку відновлення польотів планує залучити 14 літаків з подальшим збільшенням до 28 повітряних суден.

На другому етапі — після нормалізації трафіку — планують відновити мінімальну міжнародну мережу. Виконання далекомагістральних рейсів можливе після організації ключових фідерних маршрутів — орієнтовно з квітня 2021-го.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: