Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук переконує, що літаком, яким він користується, з Оману до Москви 8 січня летіла лише його сім’я. Раніше ЗМІ припустили, що борт доставив в Оман представників Росії, які зустрілись там з президентом Зеленським.

Про пасажирів літака Віктор Медведчук розповів у коментарі журналістам «Радіо Свобода».

«Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім'ї моєї дочки, нікого не було», — зазначив Медведчук.

За його словами, дочка приїхала до Оману на відпочинок наприкінці грудня. Крім неї на борту були її чоловік Андрій Рюмін та троє їхніх дітей.

Також Медведчук наголосив, що Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані. Відкинув він і інформацію про те, що нібито на літаку побував помічник президента Росії Владислав Сурков.

Зять Медведчука Рюмін є співзасновником компанії з покупки і продажу власного нерухомого майна ТОВ «Прайм-Инвест». Разом з ним співзасновниками виступили бізнесмен-забудовник Павло Тьо, його син Герман Тьо, Валентина Становова та Михайло Хвесько. Тьо, Становова та Хвесько – безпосередні керівники корпорації Capital Group, яка у Москві спеціалізується на будівництві комплексів, іншої житлової та комерційної нерухомості.

Раніше ЗМІ повідомляли, що переліт літака Медведчука до Оману і назад збігся з перебуванням у тій країні президента Володимира Зеленського.

Програма «Схеми» повідомляла, що Зеленський повернувся в Україну літаком Bombardier з номером 9H-VJN. Ним же в Оман, за інформацією ЗМІ, раніше нібито прибула «делегація з Москви».

Через це ЗМІ припускали, що в Омані Зеленський міг зустрічатися із представниками Росії.

Поділитись: