Голова партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук у четвер, 4 квітня, у Мінську зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком і обговорив перебіг виборів в Україні. Про це повідомляє білоруське державне агентство БЕЛТА.

Лукашенко заявив, що був радий зустрітися з Віктором Медведчуком.

«Цікава ваша оцінка, що чекати в перспективі від України. Для мене дуже важливо, може, навіть не менше, ніж для вас, тому дуже цікаві ваші міркування з цього приводу і інші питання», — сказав Лукашенко.

У свою чергу Віктор Медведчук зазначив, що вранці перед зустріччю з білоруським лідером жартома казав, що на відміну від інших громадян України має унікальний шанс точно дізнатися, хто переможе у другому турі президентських виборів.

У зв'язку з цим він відзначив, як місяць тому Лукашенко передбачив, що у другий тур виборів в Україні вийдуть чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

«Я згадую вашу прес-конференцію 1 березня 2019 року, де вам поставили запитання, і ви аналізували, що може статися», — сказав Медведчук.

Зазначимо тоді президент Білорусі передбачив, що до другого туру вийдуть Порошенко та Зеленський.

«Я вам хочу сказати, що 1 березня у нас жоден експерт, жоден соціолог, жоден політик не міг сказати точно, хто вийде в другий тур», — похвалив Лукашенка Медведчук.

Нагадаємо, Зеленський набрав 30,24% голосів, Порошенко — 15,95% на виборах президента України-2019 в першому турі.

Також нагадаємо, що 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.

Поділитись: