Глава політради партії «Опозиційна платформа — За життя» та кум президента РФ Віктор Медведчук заявив, що його неможливо вивести з переговорного процесу по Донбасу.

Так він відреагував на заяву про те, у разі перемоги на виборах Володимир Зеленський планує позбавити Медведчука ролі посередника в переговорах із Росією, пише ТАСС.

Він зазначив, що Порошенко ніколи не призначав його на роль «парламентера» з РФ і наголосив, що всі переговори з керівництвом РФ він веде виключно як глава політради партії.

«Я займався переговорами між Україною і Росією виключно на прохання президента України і робив це в інтересах країни, а не її президента. Тому вивести мене з «переговорного процесу» апріорі неможливо», — заявив Медведчук.

Він додав, що з травня 2018 року відмовився брати участь в засіданнях гуманітарної підгрупи у Мінську, «оскільки знав, що чинна влада (України — ред.) не збирається виконувати раніше досягнуті домовленості і займатися звільненням наших громадян».

Раніше члени команди Володимира Зеленського заявили, що у разі обрання його президентом, шоумен планує запросити Велику Британію та США до участі в переговорах у нормандському форматі, а кума Путіна Віктора Медведчука позбавити ролі посередника в переговорах із Росією.

Поділитись: