Кандидат у президенти України Ігор Шевченко у студії Громадського, 7 березня, 2019 року.
Фото:

Громадське

Кандидат у президенти України Ігор Шевченко стверджує, що шапки, які він взяв собі під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі, були безкоштовні і їх можна було брати без обмежень. Таким чином, Шевченко спростував розповсюджену інформацію про, що його через шапки викликали охоронці у Давосі.

Про це Ігор Шевченко повідомив в ефірі програми «По Живому» з Данилом Мокриком на Громадському.

«Обмежень ніяких не було, можна було приходити хоч 100 разів, можна взяти було по одній шапці 100 разів, ніякої різниці не було… Це були рекламні шапки, компанія, яка їх роздавала безкоштовно і без обмежень зацікавлена у тому, щоб якомога більше шапок було взято і розвезено по світу», — заявив Шевченко.

Однак, політик додав, що задоволений, що спершу в Україні розповсюдили невірогідну інформацію, адже «він став відомим завдяки цьому».

«Потім ці шапки люди брали оберемками і несли, ніяких питань до цих людей не було, взагалі там про цю історію ніхто не знає, це тут в Україні створили з мухи слона... Але для мене це дуже добре, я дуже задоволений. Тому що завдяки цим шапкам я став відомим, завдяки цим шапками мене знають у кожній оселі українській», — зазначив Шевченко.

Він пояснив, що коли приїхав в Україну, то налагодив тут виробництво аналогічних шапок, замовивши понад 10 тисяч штук. В Україні шапки Шевченко почав роздавати безкоштовно.

«Будь-який піар це краще ніж нічого. Але в даному випадку це було непорозуміння певних людей. Дуже багато людей, які пишуть мені, що дуже класна історія і класна шапка... Діти дуже люблять ці шапки, вони стала хітом сезону», — запевнив Шевченко.

Нагадаємо, у січні кандидат у президенти України Ігор Шевченко під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі взяв «для друзів» безкоштовних шапок і розповів про це у Facebook. У той же час Шевченко заявив, що «до нього підійшла охорона форуму» через шапки, оскільки нібито можна було брати лише одну шапку.

Раніше Шевченко оголосив про запуск інтерактивного проекту «Дружина для президента». У ньому він планує знайти собі дружину.

Шевченко був міністром екології та природніх ресурсів України у 2014-2015 роках (уряд Арсенія Яценюка). Раніше, у 2002 році, він ініціював створення та очолив оргкомітет «Асоціації правників України», двічі був обраний президентом асоціації.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: