Найбільші українські мережі автозаправних станцій (АЗС) погодилися на пропозицію Антимонопольного комітету (АМКУ) знизити ціни на пальне.

Про це повідомляють у пресслужбі АМКУ за підсумками зустрічі з керівниками мереж АЗС, яка відбулася 31 березня.

«Учасники ринку дали ґрунтовні пояснення щодо поточної ситуації із ціноутворенням і більшість з них погодилися із висновками АМКУ про наявність потенціалу до подальшого зниження цін», — йдеться у повідомленні.

Підставою для зниження цін на бензин в Антимонопольному комітеті називають падіння світових цін на нафту та падіння оптових цін на пальне.

АМКУ проводить роботу на роздрібному ринку пального з грудня 2019 року. Там підрахували, що за цей час мережі АЗС знизили ціни на бензин вже на 13%.

«Але сьогоднішня зустріч із керівниками мереж АЗС підтвердили розрахунки Комітету – умови для подальшого зниження цін на бензини та дизпаливо справді є. І Антимонопольний комітет вітає мережі, які поділяють таку позицію», — додали в АМКУ.

Напередодні в Антимонопольному комітеті підрахували, що ціна бензину в Україні може впасти на 3-5 гривень за літр. Раніше в АМКУ повідомляли, що слідкуватимуть за цінами на пальне в Україні у зв'язку з падінням цін на нафту.

Поділитись: