За попередніми даними правлячий блок «Християнсько-демократичний союз» отримав 33,5% голосів.

Виходячи з попередніх результатів голосування на парламентських виборах у Німеччині, згідно з якими правлячий блок «Християнсько-демократичний союз» отримав 33,5% голосів, канцлерці Ангелі Меркель буде дуже важко сформувати новий уряд.

Таку думку в коментарі Громадському висловив директор відділу ЄС та Північної Америки у Фонді Гайнріха Бьолля Сергій Лагодинський, який зараз перебуває у Берліні.

«Такий результат буде великою поразкою для Меркель. У неї будуть досить значні проблеми, вона йде у коаліційні переговори як слабкий канцлер. Плюс – у неї будуть проблеми в партії, оскільки в партії теж будуть невдоволені результатом», – сказав він.

Лагодинський додав, що у разі, якщо ці попередні результати стануть реальними, то на Меркель та її партію «Християнських демократів» чекають «важкі місяці, і буде пролито досить багато крові всередині партії».

За результатами екзит-полів на виборах у Німеччині «Християнсько-демократичний союз» отримав 33,5% голосів, а «Соціал-демократична партія» Німеччини — 21%.

Громадське наживо у спецефірі «Німеччина обирає» аналізувало результати виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Німеччині: за чим стежити Україні

Поділитись: