Меркель назвали переконливішою 55 відсотків опитаних телеглядачів, Шульца – 35 відсотків.

Німецька канцлерка Ангела Меркель стала явним переможцем єдиних передвиборчих телевізійних дебатів з іншим претендентом на посаду – соціал-демократом Мартіном Шульцем.

Про це свідчать результати опитування, проведеного інститутом досліджень громадської думки Infratest-dimap на замовлення німецького телеканалу ARD. 

Меркель назвали переконливішою 55 відсотків опитаних телеглядачів, Шульца – 35 відсотків.

Крім того, 49 відсотків опитаних назвали Меркель більш гідною довіри. Шульца таким вважають 29 відсотків. Серед опитаних, які не визначилися, за яку партію голосуватимуть на виборах до Бундестагу, Меркель назвали переконливішою 48 відсотків, Шульца – 36 відсотків.

Перші і єдині протягом передвиборчої кампанії теледебати між двома суперниками за посаду глави федерального уряду Німеччини відбулася ввечері в неділю, 3 вересня, і тривали 97 хвилин. Головними темами обговорення були криза біженців, відносини з Туреччиною, криза навколо ядерної та ракетної програм КНДР і роль президента США Дональда Трампа в цьому питанні. Про відносини з Росією і конфлікт в Україні суперники не згадували.

Зокрема, під час дебатів Меркель заявила, що Туреччина не повинна стати членом ЄС. Однак вона зауважила, що буде прагнути дійти спільного знаменника з партнерами по ЄС на предмет припинення переговорів про членство Туреччини в Євросоюзі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: