Таку заяву вона зробила під час телевізійних дебатів з іншим кандидатом на посаду канцлера ФРН – соціал-демократом Мартіном Шульцем.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила про намір припинити переговори з Туреччиною про членство країни в ЄС.

Таку заяву вона зробила під час телевізійних дебатів з іншим кандидатом на посаду канцлера ФРН – соціал-демократом Мартіном Шульцем, передає Reuters.

Вона сказала про це після того, як Шульц заявив, що зупинить переговори про приєднання Туреччини до ЄС, якщо його оберуть канцлером.

Зокрема, Меркель вважає, що Туреччина не повинна стати членом Європейського Союзу. Однак вона зауважила, що буде прагнути дійти спільного знаменника з партнерами по ЄС на предмет припинення переговорів про членство Туреччини в Євросоюзі.

Крім того, на тлі численних арештів німецьких громадян на турецькій території Меркель заявила про намір посилити економічний тиск на Туреччину. «Туреччина стрімко віддаляється від всіх демократичних традицій», – сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Теледебати Меркель-Шульц: криза біженців, іслам у Німеччині, Трамп і КНДР.

Нагадаємо, що Меркель підтримала Нідерланди в конфлікті з Туреччиною після того, як 11 березня влада Нідерландів відкликала дозвіл на посадку літака глави МЗС Туреччини в Роттердамі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мітинги на експорт: чому турецьким урядовцям заборонили виступати в Європі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: