Федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським пообіцяла використовувати свої майбутні контакти з партнерами в «нормандському форматі» для досягнення домовленості про дату проведення саміту.

Про це повідомляє прессслужба Офісу президента України.

Меркель також наголосила на незмінності позиції ФРН у підтримці України на шляху до встановлення миру на Донбасі.

Своєю чергою, президент України повідомив канцлерці про безпекову ситуацію на Донбасі. Сторони обговорили питання розведення сил поблизу Петрівського і Золотого, а також хід робіт з відновлення мосту поблизу Станиці Луганської.

Зеленський високо оцінив вагому підтримку Меркель у досягненні миру в Україні, її послідовну позицію у питанні санкцій відносно Російської Федерації, а також практичну допомогу Німеччини у реалізації політики реформ.

Раніше повідомлялось, що Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Нідерландів Стефом Блоком та обговорив справу про збиття «боїнгу» рейсу MH17 на Донбасі у 2014 році.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що Російська Федерація шукає нові підстави для того, щоб зустріч лідерів чотирьох країн у «нормандському форматі» не відбулася.

Поділитись: