Канцлерка Німеччини Ангела Меркель перебуватиме на самоізоляції, бо спілкувалася з лікарем, у якого згодом підтвердили коронавірус. Це стало відомо після брифінгу, на якому Меркель оголосила про нові більш жорсткі обмеження у ФРН.

Про це повідомив прес-секретар Меркель Штефан Зайберт, передає DW.

За його словами, канцлерка спілкувалась з лікарем у п'ятницю, 20 березня. Пізніше він здав позитивний тест на коронавірус. Попри ізоляцію, очільниця уряду ФРН планує і надалі виконувати свої обов'язки.

Меркель розповіли про це увечері 22 березня після прес-конференції. На ній за підсумками переговорів з керівництвом 16 федеральних земель Меркель оголосила про жорсткіші обмеження у країні.

Так, на два тижні у Німеччині заборонено збиратися у групи більші, ніж двоє людей. Виключення лише для членів однієї родини та тих, хто живе одним домашнім господарством. Також у країні закрили ресторани та перукарні, а громадянам рекомендують звести до мінімуму особисті контакти та триматися подалі одне від одного.

Нагадаємо, Німеччина одна з найбільш постраждалих країн він коронавірусу у світі, там вже понад 22 тисячі інфікованих.

Станом на 22 березня в Україні офіційно підтверджені 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: