Світ / Сусідні країни

Мешканці Магнітогорська отримали листи з погрозами вибухів: ФСБ почала перевірку

74.ru
Світ/Сусідні країни/Мешканці Магнітогорська отримали листи з погрозами вибухів: ФСБ почала перевірку
Зберегти
Вигляд
У Магнітогорську Челябінської області одразу кілька місцевих жителів завили, що отримали електронні листи з погрозами вибухів у закладах міста. Один з таких листів отримала міська лікарня №1, повідомляє сайт 74.ru.

У ФСБ підтвердили, що до лікарні надійшло повідомлення з попередженням про вибухи. Силовики допустили, що так провокатори хочуть посіяти паніку серед населення. ФСБ почала встановлювати тих, хто ці листи відправив.

У соціальних мережах місцеві мешканці почали поширювати типові повідомлення з погрозами вибухів. У повідомленнях, за даними Znak.com, згадується трагедія 31 грудня, коли у місті обвалився під’їзд житлового будинку.

Біля будівель кількох шкіл бачили пожежні машини та поліцію. Батьки почали забирати дітей зі школи, хоча заклади працюють у штатному режимі, додає 74.ru.

У ніч на 31 грудня в Магнітогорську Челябінської області обвалився під’їзд багатоквартирного житлового будинку. 35 квартир зруйновані повністю, 10 — частково. Унаслідок вибуху загинули 39 людей. У Слідчому комітеті РФ наголосили, що слідів вибухівки в будинку не знайшли.

На наступний день, 1 січня, у Магнітогорську вибухнула маршрутка — загинули троє людей. За даними поліції, вибух стався через несправність газового обладнення. Водночас деякі ЗМІ повідомили, що інцидент стався під час затримання ймовірних терористів.

Пізніше організація SITE Intelligence Group повідомила, що ісламське радикальне угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за вибухи в будинку та маршрутці російського міста Магнітогорськ.

Пов`язані новини