Життя

Мешканець Індії проголосив себе королем не визначеної території між Єгиптом і Суданом

16 листопада, 2017 20:39
Життя/Мешканець Індії проголосив себе королем не визначеної території між Єгиптом і Суданом
Зберегти
Вигляд
Мешканець Індії Суяш Діксіт проголосив себе королем землі Бір-Тавіль — території між Єгиптом і Суданом, яка не належить жодній з країн.

Мешканець Індії Суяш Діксіт проголосив себе королем землі Бір-Тавіль — території між Єгиптом і Суданом, яка не належить жодній з країн.

Про це він заявив у Facebook.

«Я, Суяш Діксіт, …оголошую себе королем «Королівства Діксіта. З цього дня я оголошую себе королем Суяшем Першим. Я проголошую цю землю своєю країною з цього моменту і назавжди. Я клянусь працювати на благо моєї країни, народу і землі», — написав Діксіт.

Територія має площу 2 тисячі квадратних метрів. Чоловік сказав, що йому довелося проїхати 319 км вглиб пустелі по бездоріжжю, аби дістатися цього місця.

Він також наголосив, що згідно з етикою ранньої цивілізації, якщо хтось хоче претендувати на землю, він повинен виростити на ній врожай.

«Я посіяв насіння і залив його водою. Тепер це моє», — сказав Діксіт.


Cтрілкою показана не визначена земля між Єгиптом та Суданом Бір-Тавіль

Він встановив прапор своєї «країни» у «столиці», а інший — на кордоні з державами. Національною твариною він визнав ящірку, «адже не бачив у пустелі нічого іншого». Він, зокрема, додав, що має намір звертатися до ООН.

«Я знаю, що 5-10 людей вже робили це у минулому. Але тепер це моя земля. Якщо вони хочуть повернути її, то у нас буде війна (за чашкою кави в Starbucks)», — написав Діксіт.

Як додає T-Journal, до Діксіта у 2015 році права на цю землю заявляв американець Джеремі Кітон - він назвав землю Королівство Північний Судан і захотів зробити принцесою свою дочку. Незабаром, в тому ж році, росіянин Дмитро Жихарєв заявив, що у Кітона немає доказів відвідування Бір-Тавіля, проголосив себе королем і назвав землю Королівством Середзем'я.

ДИВІТЬСЯ: В США собака став мером міста.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини