УКРАЇНА

У Києві перекривали вулицю на знак протесту проти забудови парку

29 червня, 2018 00:45
УКРАЇНА/У Києві перекривали вулицю на знак протесту проти забудови парку
Зберегти
Вигляд
lead
Акція протесту проти забудови поблизу парку Крістерова гірка, що у Подільському районі, переросла у блокування однієї із вулиць.

Акція протесту проти забудови поблизу парку Крістерова гірка, що у Подільському районі, переросла у блокування однієї із вулиць.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Зокрема, кілька десятків людей перекрили вулицю Полярна, що поблизу площі Тараса Шевченка.

Активісти називають блокування вулиці «попереджувальною акцією».

Станом на 22:30 учасники акції розблокували вулицю.

Нагадаємо, ввечері 28 червня мешканці Києва вийшли на акцію протесту проти забудови поблизу парку Крістерова гірка, за адресою Золочівська, 48. На місці події зібрались близько трьох десятків місцевих жителів. Місцеві зайшли на територію будівництва, але «поліція не допустила проникнення на приватну територію», повідомляли поліцейські.

Як йдеться у повідомленні спільноти Facebook «Врятуй від вирубки парк Крістерова Гірка», парк Гірка Крістера не має охоронного статусу. «Тобто, теоретично, землевідведення у приватну власність, або під забудову у цих місцях можливе», — йдеться у повідомленні.

Крістерова гірка — історична місцевість, пам’ятка природи та однойменний парк, що знаходиться у Подільському районі Києва.

Місцевість розташована на території між вулицями Вишгородською, Западинською, Червонопільською, Вітряні Гори та Осиповського. Також відома як хутір Крістера.

Пов`язані новини