Мешканці Києва пропонують перейменувати одну з вулиць столиці на честь померлого американського сенатора-республіканця Джона Маккейна.

Мешканці Києва пропонують перейменувати одну з вулиць столиці на честь померлого американського сенатора-республіканця Джона Маккейна.

Відповідна електронна петиція з такою пропозицією розміщена на сайті Київської міської ради.

Петицію зареєстрували зранку 27 серпня. Станом на 18:00 —  пропозиція зібрала 42 підписи з десяти тисяч необхідних.

Аби петицію почала розглядати влада Києва — петиція має набрати 10 тисяч підписів за три місяці. Після розгляду пропозиції її ініціатору нададуть офіційну відповідь.

Автор петиції про перейменування вулиці — мешканець Києва Андрій Арсентьєв. Він пропонує змінити назву вулиці Жмеринської, де сам мешкає, або ж назвати на честь Маккейна будь-яку іншу нову київську вулицю.

25 серпня помер американський сенатор-республіканець Джон Маккейн.

Президент Франції Еммануель Макрон та прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей висловили свої співчуття у зв'язку зі смертю американського сенатора Джона Маккейна, який помер від раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМаккейн проти раку: портрет одного з найзатятіших лобістів інтересів України

У 2017 році у Маккейна діагностували гліобластом - злоякісну пухлину мозку. Попри захворювання, він продовжував працювати в Сенаті. Напередодні смерті він вирішив припинити лікування пухлини мозку.

Під час кампанії 2016 року виступав проти Дональда Трампа та продовжував критикувати його після обрання.

До приходу в політику Маккейн служив в авіації, зокрема був учасником війни у ​​В'єтнамі, де був збитий і взятий в полон, у якому провів понад п'ять років.

Серед українців Маккейн був відомий як лобіст українських інтересів на Заході. 

Поділитись: