Президент Франції Еммануель Макрон та прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей висловили свої співчуття у зв'язку зі смертю американського сенатора Джона Маккейна, який помер від раку.

Президент Франції Еммануель Макрон та прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей висловили свої співчуття у зв'язку зі смертю американського сенатора Джона Маккейна, який помер від раку.

«Джон Маккейн — справжній американський герой. Він присвятив своє життя своїй країні. Його голосу не вистачатиме. Висловлюємо нашу повага його близьким», — написав Макрон у своєму Twitter.

Британська прем'єр-міністерка Тереза Мей назвала Маккейна великим державним діячем і зазначила, що називати його другом Британії — велика честь.

«Джон Маккейн був великим державним діячем, який ставив інтереси держслужби вище за власні. Називати його другом Британії — було великою честю. Мої найглибші співчуття його родині та американського народові», — написала Мей у своєму Twitter.

Музикант Стіві Вандер під час свого виступу в Атлантік Сіті віддав шану померлому 25 серпня сенатору Джону Маккейну та присвятив йому пісню.

Президент США Дональд Трамп та президент України Петро Порошенко висловили співчуття близьким сенатора Джона Маккейна, який помер у віці 81 року.

25 серпня помер американський сенатор-республіканець Джон Маккейн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМаккейн проти раку: портрет одного з найзатятіших лобістів інтересів України

У 2017 році у Маккейна діагностували гліобластом - злоякісну пухлину мозку. Попри захворювання, він продовжував працювати в Сенаті. Напередодні смерті він вирішив припинити лікування пухлини мозку.

Під час кампанії 2016 року виступав проти Дональда Трампа та продовжував критикувати його після обрання.

До приходу в політику Маккейн служив в авіації, зокрема був учасником війни у ​​В'єтнамі, де був збитий і взятий в полон, у якому провів понад п'ять років.

Серед українців Маккейн був відомий як лобіст українських інтересів на Заході. 

 

Поділитись: