Війна

Мешканці окупованого Донецька їдуть на околицю, щоб телефонувати на підконтрольну територію

30 січня, 2018 21:35
Війна/Мешканці окупованого Донецька їдуть на околицю, щоб телефонувати на підконтрольну територію
Зберегти
Вигляд
Мешканці окупованого Донецька їздять на околицю міста, а саме у селише Шахти №11, щоб зателефонувати рідним на підконтрольній Україні території.

Мешканці окупованого Донецька їздять на околицю міста, а саме у селише Шахти №11, щоб зателефонувати рідним на підконтрольній Україні території. 

Зараз, після того, як український мобільний оператор Vodafon не працює на окупованій території це чи не єдиний спосіб подзвонити з мобільного на підконтрольну українському уряду територію.

Саме у цьому селищі, кажуть місцеві, зв'язок «добиває» від мобільної вежі у Мар'їнці.

Також на сторінках соцмережах в окупованому Донецьку почали вже з'являтися оголошення про «спеціальні рейси» до місць, де ловить український оператор.

13 січня повідомлялося, що на окупованій частині Донецької області кілька діб був відсутній мобільний зв’язок від оператора Vodafone. Водночас у самоназваній «ДНР» заявили про перебої зі зв’язком в окупаційного оператора «Фенікс».

Згодом оператор зв’язку Vodafone звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області. 

19 січня відновили зв'язок в Луганській області, біля населеного пункту Весела Гора. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонент недоступний: чому не працює мобільний зв’язок у Донецьку та Луганську

Пов`язані новини