ENRU

У Луганській області відновили український мобільний зв'язок

Ремонтні роботи кабельних мереж компанії Vodafone біля населеного пункту Весела Гора неподалік міста Щастя на Луганщині завершені.

У Луганській області, в тому числі і на непідконтрольній Україні території, зв'язок цього оператора поновився.

У Донецькій області з невідомих причин зв'язок поки не відновлено, в коментарі Громадському розповіла прес-секретарка Vodafone Вікторія Рубан:

«Ремонт завершили, у Луганській області зв'язок одразу піднявся, а от в Донецькій — ні. Не знаємо чому, чи обладнання вийшло із ладу, чи може електропостачання нема», — зазначила вона.

Раніше у компанії Vodafone не підтвердили інформацію про те, що біля населеного пункту Весела Гора в районі міста Щастя у Луганській області обстріляли ремонтну бригаду компанії, яка відновлює кабельні мережі.

13 січня повідомлялося, що на окупованій частині Донецької області кілька діб відсутній мобільний зв’язок від оператора Vodafone. Водночас у самоназваній «ДНР» заявили про перебої зі зв’язком в окупаційного оператора «Фенікс».

Згодом оператор зв’язку Vodafone звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонент недоступний: чому не працює мобільний зв’язок у Донецьку та Луганську