Ремонтні роботи кабельних мереж компанії Vodafone біля населеного пункту Весела Гора неподалік міста Щастя на Луганщині завершені.

Ремонтні роботи кабельних мереж компанії Vodafone біля населеного пункту Весела Гора неподалік міста Щастя на Луганщині завершені.

У Луганській області, в тому числі і на непідконтрольній Україні території, зв'язок цього оператора поновився.

У Донецькій області з невідомих причин зв'язок поки не відновлено, в коментарі Громадському розповіла прес-секретарка Vodafone Вікторія Рубан:

«Ремонт завершили, у Луганській області зв'язок одразу піднявся, а от в Донецькій — ні. Не знаємо чому, чи обладнання вийшло із ладу, чи може електропостачання нема», — зазначила вона.

Раніше у компанії Vodafone не підтвердили інформацію про те, що біля населеного пункту Весела Гора в районі міста Щастя у Луганській області обстріляли ремонтну бригаду компанії, яка відновлює кабельні мережі.

13 січня повідомлялося, що на окупованій частині Донецької області кілька діб відсутній мобільний зв’язок від оператора Vodafone. Водночас у самоназваній «ДНР» заявили про перебої зі зв’язком в окупаційного оператора «Фенікс».

Згодом оператор зв’язку Vodafone звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонент недоступний: чому не працює мобільний зв’язок у Донецьку та Луганську

Поділитись: