Глава Адміністрації президента Андрій Богдан вважає, що Україна може перемогти у війні на Донбасі «мирним шляхом».

Про це в ефірі «Право на владу» заявив голова Адміністрації президента Андрій Богдан.

«Я вважаю, що ми можемо досягнути перемоги мирним шляхом, і можливо, це важкий шлях, але саме ним треба йти», — сказав Богдан.

«Звичайно ми йдемо до перемоги, але не ціною життів наших військових. Звичайно, є необхідні втрати, але коли статистика в телевізорі (оголошують кількість загиблих — ред.) — це одне, а коли це люди, з якими ти вчора розмовляв, курив і спілкувався — це зовсім інше», — додав глава АП.

На запитання депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука, чи готова влада жертвувати Кримом заради миру на Донбасі (теоретична ситуація, змодельована ведучою «Право на владу») Богдан відповів: «Крим — це Україна».

Глава АП також заявив, що команда президента Володимира Зеленського готова до перемовин з Росією принаймні для повернення українців з полону.

Нагадаємо:

  • 22 травня глава АП Андрій Богдан заявив, що команда Зеленського розглядає винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на всеукраїнський референдум.
  •  П‘ятий президент України Петро Порошенко закликав Зеленського розвіяти чутки про плани з'ясовувати питання мирних угод з РФ на референдумі.
  • Сам Зеленський заперечив Громадському можливість ведення переговорів з Росією.
  • Згодом Зеленський заявив, що запропонований його командою загальнонаціональний референдум щодо мирних угод з Росією не має законодавчої ініціативи, а є способом з'ясувати думку суспільства.
  • В інавгураційній промові Зеленський заявив, що вважає першим завданням своєї команди припинити вогонь на Донбасі.
Поділитись: