Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун виступила на 72 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я у Женеві, закликавши зберегти та розширити санкції проти Росії та не толерувати її присутність у Раді Безпеки ООН.

Про це йдеться у промові Супрун, оприлюдненій МОЗ.

Окрім звітування щодо впровадження медичної реформи в Україні, Супрун згадала про українського політв'язня Олега Сенцова, 24 захоплених Росією українських моряків, анексію Криму, війну на Донбасі, спрощену паспортизацію окупованого Донбасу.

«Ми імплементуємо ці реформи у той час, коли Російська Федерація вторглась в Україну і розв’язала війну», — сказала Супрун.

Вона закликала не толерувати присутність Росії в Радбезі ООН, сказати «Ні» російським грошам, «які наповнюють західні рахунки», зберегти режим санкцій проти Росії.

«Санкційний режим повинен бути збережений та розширений, інакше ви ризикуєте винагородити поведінку, яка анулює переваги, які суспільство отримує від миру та процвітання. Поділ світу на сфери впливу не повинно бути способом організації міжнародних відносин у 21 столітті», — сказала Супрун.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що не має наміру подавати у відставку.

Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду. Він також закликав Кабінет міністрів України «взяти папір і ручку та подумати про майбутні покоління, а не про вибори».

Поділитись: