Студія «Квартал 95» не говорила і не буде говорити погано про Україну, а також не припинить жартувати над політиками в разі перемоги на виборах свого лідера Володимира Зеленського, заявив Артем Гагарін, автор і учасник «Кварталу 95».

Відповідаючи на звинувачення в тому, що гумор «Кварталу» є елементом «гібридної війни», Гагарін наголосив, що це не так, пояснивши, що ці жарти для «розрядки» людей.

«Наш гумор спрямований на те, аби розрядити ту складну ситуацію, той негатив, який є від нашої політики. Ми так собі це бачили, так планували (коли розпочинали проект — ред.). Ми жартували майже при всіх президентах: жартували при Кучмі, жартували при Ющенку, при Януковичі, при Порошенку. І при наступному президентові Володимиру Зеленському ми теж будемо жартувати, можете в цьому не сумніватися», — сказав гуморист в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

Щодо звинувачень в образливих жартах, зокрема про Україну і порноакторку, Гагарін відповів, що оприлюднені відео були підрізаними і слова повія там немає. 

«Ми дуже поважаємо кожного громадянина України, ми фанати України, і тому ми поганого про нашу країну ніколи не скажемо», — підкреслив він.

Раніше в штабі Зеленського пояснили жарт про порноакторку і Україну.

А творці «Слуги народу» вибачались через слова «олігофрени» і «дауни» в серіалі.

Поділитись: