Державна міграційна служба розгляне запит на відвідини анексованого Криму кандидатки у президенти Росії Ксенії Собчак, але поки такого запиту не надходило.

Державна міграційна служба розгляне запит на відвідини анексованого Криму кандидатки у президенти Росії Ксенії Собчак, але поки такого запиту не надходило.

Про це повідомив прес-секретар ДМС Сергій Гунько у коментарі «Громадському радіо».

«Якщо надійдуть звернення до міграційної служби, вона буде їх розглядати у відповідності до чинного законодавства», — прокоментував  Гунько.

Він також наглосив, що міграційна служба не перевірятиме чи їздила Собчак до Криму раніше, адже цим займається прикордонна служба та Служба безпеки.

Для отримання такого дозволу іноземець повинен звертатися в підрозділ ДМС у Генічеському чи Новотроїцькому районі Херсонської області. Якщо звернення Собчак таки надійде до ДМС, заяву розглянуть протягом п’яти днів.

Нагадаємо, у посольстві України також не підтверджують звернення Собчак щодо відвідування Криму.

Раніше кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак заявила, що звернулася до посольства України за дозволом на поїздку в Крим. «Я направила листа до посольства України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди», — сказала Собчак.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав політичною шизофренією намір Собчак відвідати анексований Крим.

18 жовтня Ксенія Собчак оголосила про намір брати участь у виборах президента Росії. 

Собчак, яка заявила про бажання балотуватися на пост президента Росії, зазначила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії». 

Так вона відреагувала на заяву депутатки Держдуми від «Єдиної Росії» Наталії Поклонської, яка назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

Поділитись: