Політика

Міграційна служба не організовувала чартер для Саакашвілі — «Схеми»

15 лютого, 2018 21:38
Політика/Міграційна служба не організовувала чартер для Саакашвілі — «Схеми»
Зберегти
Вигляд
Державна міграційна служба не організовувала транспортування екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі під час його реадмісії з України до Польщі.

Державна міграційна служба не організовувала транспортування екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі під час його реадмісії з України до Польщі.

Про це повідомили у відомстві на запит журналістів програми «Схеми» .

«ДМС не здійснювала транспортування Міхеіла Саакашвілі з України до Республіки Польща. Інформація про транспортування зазначеної особи у ДМС відсутня», – заявили в Міграційній службі.

Прикордонники також не володіють інформацією щодо того, хто організував та оплатив приватний літак для вивезення Саакашвілі до Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі до Польщі було законним: є питання до його реалізації — омбудсмен

12 лютого 2018 року Міхеіла Саакашвілі затримали у Києві. Згодом прикордонники повідомили, що його повернули до країни попереднього перебування, тобто, до Польщі за процедурою реадмісії.

Саакашвілі був вивезений з Києва на приватному літаку Hawker Beechcraft Premier 1A з бортовим номером SP-RDW, зазначають «Схеми». Він має польську реєстрацію і належить авіакомпанії Jet Story. В Україні організувати цей рейс допомагала українська компанія Sky Handling.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Політ» Саакашвілі

«Ми співпрацюємо з цією компанією в Україні. Вони займаються технічними нюансами», — підтвердили цю інформацію в польській компанії Jet Story.

Її представники відмовились відповісти на запитання, хто оплатив цей переліт. Водночас у компанії надали інформацію щодо того, скільки коштує переліт на такому літаку у напрямку Київ-Варшава, — 8 тисяч євро, або майже чверть мільйона гривень.

Не надали даних щодо організації перельоту політика і в київській компанії Sky Handling, яка в Україні відповідала за технічну частину.

«Інформація про замовника польотів або пасажирів та їхні фінансові взаємовідносини з організаторами та виконавцями рейсу не є такою, яка може бути відома сервісній компанії», — йдеться у відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статус Саакашвілі: що політик робитиме в Польщі та чи повернеться він в Україну?

14 лютого Саакашвілі заявив, що отримав посвідчення особи в Нідерландах.

Пов`язані новини