Міністерство цифрової трансформації України оголосило конкурс ІТ-проєктів, які мають покращити життя людей та бізнесу під час пандемії коронавірусу. Призовий фонд складає 4 мільйони гривень.

Про це повідомляється у пресрелізі Мінцифри.

Конкурс #HackCorona in Ukraine триватиме до 6 квітня, а вже 9 квітня буде оголошено переможців.

«Сьогодні колективний розум потрібен нам, як ніколи. У такий непростий час важливо об'єднати зусилля та зробити усе, щоб побороти епідемію. Країні потрібні нові ідеї та IT-рішення», — повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На конкурс можна подавати проєкти, які умовно розділили на 4 напрямки:

  • Протидія коронавірусу. Електронні сервіси, спрямовані на протидію поширення епідемії COVID19
  • Е-послуги для громадян. Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні послуги для громадян, які особливо актуальні під час карантину.
  • Соціальне підприємництво. Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину, які можуть бути реалізовані шляхом дистанційного залучення вразливих громадян.
  • Взаємодопомога. Сервіси, спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш груп населення в умовах карантину.

Надіслати ідею можна за посиланням: https://hack-corona.gov.ua/

У Мінцифри зазначають, що участь у конкурсі можуть брати як абсолютно нові ІТ-продукти, так і просто удосконалення існуючих процесів та рішень. Переможці конкурсу розділять між собою 4 мільйони гривень та зможуть втілити свій проєкт у життя за підтримки менторів.

«Проєкти мають демонструвати справжній соціальний ефект для громадян чи бізнесу, відповідно до цілей конкурсу. Команда має чітко розуміти цільову аудиторію та сферу впливу, демонструвати конкретні можливості для розвитку та можливість його масштабування на всю країну», — уточнили у Мінцифри.

Нагадаємо, що в Україні оголосили загальнонаціональний карантин, який передбачає закриття деяких підприємств. За оцінками Торгово-промислової палати, внаслідок карантину без роботи залишилося до 700 тисяч українців.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: