Міністр фінансів Грузії Іване Мачаваріані заявив, що експорт марихуани для медичних цілей може принести бюджету країни близько 400 мільйонів доларів за 2-3 роки.

Міністр фінансів Грузії Іване Мачаваріані заявив, що експорт марихуани для медичних цілей може принести бюджету країни близько 400 мільйонів доларів за 2-3 роки.

Про це очільник Мінфіну повідомив в ефірі місцевого телебачення, передає Minval.

«В принципі, це нова галузь. Сама культура старовинна, сп’яніння від цього зілля старе, як світ, але виробництво з коноплі таких продуктів, які використовуються в медичній сфері, є новинним і пов’язано з новими технологіями», — сказав Мачаваріані.

За його словами, згідно з очікуваннями Мінфіну, посилення експортного потенціалу Грузії за рахунок марихуани принесе бюджету країни за 2-3 роки мільярд ларі (близько 400 мільйонів доларів — ред.).

Раніше Конституційний суд Грузії скасував кримінальну відповідальність за вживання марихуани. Також в Грузії скасували покарання за вирощування марихуани для особистого користування, йдеться про допустиму кількість до 150 грамів.

Пізніше Конституційний суд Грузії скасував адміністративну відповідальність за вживання марихуани.

Як повідомлялося, у Великій Британії дозволять ліки з канабісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Навіщо синтезувати те, що можна виростити в полі»: як в Ізраїлі лікують марихуаною

З січня у Каліфорнії легалізували марихуану в рекреаційних цілях.

Наприкінці червня 2018-го американський санітарний регулятор затвердив перший лікарський препарат, виготовлений на основі марихуани.

Улітку 2018 року Канада стала першою з країн G7, яка повністю дозволила використання канабісу, зокрема й у рекреаційних цілях, на національному рівні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Марихуана, що лікує: як у Харкові обговорювали медичний канабіс

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile