ENRU

Мінфін оприлюднив лист Коломойського і Боголюбова з проханням націоналізувати ПриватБанк

Міністерство фінансів оприлюднило лист, який 16 грудня 2016 року колишні власники ПриватБанку направили до уряду з проханням придбати акції банку й прийняти позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Повідомляється, що термін, до якого колишні акціонери ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов зобов’язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю, сплинув 1 липня 2017 року.

Водночас, що Коломойський і Боголюбов в листі передбачили можливість пролонгації терміну реструктуризації кредитів банку до 1 січня 2018 року.

Пролонгація передбачена «у випадку реструктуризації до 1 липня 75% від сукупної від сукупної основної суми відповідних кредитів».

Фото: minfin.gov.ua

«Міністерство фінансів очікує, що найближчим часом консорціум компаній надасть фінальний звіт, після опрацювання якого буде прийматись рішення щодо подальших кроків», — йдеться у повідомленні.

Водночас, за даними Мінфіну, значного прогресу в реструктуризації досягнуто не було.

«Натомість ми спостерігаємо скоординовану юридичну та медійну кампанії проти інтересів держави», — йдеться в заяві.

Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення про докапіталізацію Приватбанку на 38,5 млрд гривень

Нагадаємо, у грудні 2016 року «Приватбанк», 49,9% якого належали олігарху Ігорю Коломойському, був націоналізований рішенням українського уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таксист, працівник заправки та 28 підприємств: як Коломойський вивів гроші з «Приватбанку» — розслідування

Підписуйтесь на наш канал в Telegram