Мінфін США запровадив санкції проти 271 сирійського наукового дослідника

24 квітня, 2017 21:38
default/Мінфін США запровадив санкції проти 271 сирійського наукового дослідника
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 271 співробітника сирійського дослідницького центру

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 271 співробітника сирійського дослідницького центру.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що людей внесено до чорного списку через причетність до програми створення хімічної зброї. Мінфін Штатів доручив заморозити будь-які активи названих працівників і заборонив американським компаніям вести справи з ними.

«Ці радикальні санкції спрямовані на центр через підтримку жахливого нападу із застосуванням хімічної зброї сирійського диктатора Асада на невинних цивільних чоловіків, жінок і дітей», — сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Нагадаємо, 4 квітня у місті Хан-Шейхун в утримуваному повстанцями районі Ідліб на півночі Сирії близько 60 мирних мешканців загинули від отруєння газомРезультати розтину жертв отруєння у сирійській провінції Ідліб підтвердили те, що проти них була використана хімічна зброя.

Рада Безпеки ООН провела за ініціативою Франції засідання. У підсумку голосування не відбулось, а США пообіцяли вжити «власні заходи». 

Наступного дня Сполучені Штати запустили 59 крилатих ракет «Томагавк» по авіабазі сирійських урядових військ у відповідь на хімічну атаку в провінції Ідліб. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини