Міністерство фінансів України запустило проєкт «е-контракт», за допомогою якого можна буде відслідковувати контрактні відносини, що виникають з приводу державних замовлень.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Е-контракт» допоможе впорядкувати процедуру укладання договорів на всіх її етапах — від ініціації до звітування, а також стане новим інструментом для аналізу даних та контролю за використанням публічних коштів. Аналіз даних, у свою чергу, є необхідною передумовою для прийняття ефективних рішень», — повідомляють у Мінфіні.

Там зазначають, що система «е-контракт» допоможе проводити аналіз фінансових угод, укладених у системі Prozorro.

В уряді очікують, що подальший розвиток проєкту дозволить перевести в електронну форму всі укладені державою контракти, що скоротить витрати часу на їхнє оформлення та зменшить ймовірність виникнення помилок.

Раніше в уряді анонсували запуск електронного студентського квитка та водійських посвідчень. Допомогти з цим проєктом державі має ПриватБанк.

Напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що з 1 жовтня Україна має повністю відмовитися від паперового документообігу. Згодом в уряді уточнили, що відмовляться від обміну паперовими документами між відомствами, а не паперового документообігу загалом.

Поділитись: