Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із керівництвом Поштової Служби Сполучених Штатів, де заявив, що зацікавлений у тому, щоб онлайн-магазин Amazon вийшов на український ринок.

«Українці замовлять товари з усього світу, попит на товари зростає, проте актуальним питанням лишається доставка. Ми зацікавлені привести Amazon — найбільшу у світі за обігом компанію, що продає товари та послуги через Інтернет, до України. Попит є, але немає прямого рішення щодо доставки», — заявив очільник міністерства інфраструктури.

Омелян запропонував США розглянути можливість підписання угоди між Укрпоштою та Поштовою службою США для спрощення доставки. «Представники Поштової служби США привітали ініціативу українського міністра щодо розвитку електронної комерції та висловили готовність опрацювати це питання», — зазначили в Мініфраструктури. 

У липні 2018-го статки засновника Amazon Джеффа Безоса перевищили $150 млрд: він став найбагатшою людиною в історії. На початку січня 2019 року Amazon став найдорожчою публічною компанією у світі, а у вересні 2018 року її вартість перевищила 1 трильйон доларів.

Поділитись: