Міністерка у справах ветеранів та тимчасово окупованих територій Оксана Коляда назвала «дикістю і нісенітницею» заклик конгресменів США внести полк «Азов» у список терористичних організацій.

«Вчинок конгресменів США, які намагаються протягнути А3ОВців у список терористів, вважаю дикістю та нісенітницею! Наші воїни — наші захисники!» — написала вона у Facebook.

Міністерка додала, що з початку тижня вона в Маріуполі взяла участь у кількох форумах та провела з десяток зустрічей з урядовцями, міжнародниками. Вона вважає, що усе це стало можливо завдяки тому, що у 2015-му бійці «Азову» пішли в наступ в напрямку Широкине та відвоювали шмат землі навколо Маріуполя.

Нагадаємо, 20 жовтня 40 конгресменів-демократів із Палати представників США підписали звернення до держсекретаря США Майка Помпео з вимогою внести полк «Азов» та дві праворадикальні організації в Європі до списку іноземних терористичних організацій. Полк «Азов» назвав такий намір демократів інформаційною атакою на Україну.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що розцінює «спробу дискредитації спецпідрозділу Нацгвардії «Азов» як «знак якості його боротьби за територіальну цілісність України»

У Верховній Раді підготували листа до американських конгресменів в якому пояснили, що військовий підрозділ «Азов» створений активістами й учасниками Революції Гідності та брав активну участь у бойових діях на Донбасі.

Поділитись: