Спеціальний представник міністра закордонних справ із питань санкційної політики Олексій Макєєв
Глава МЗС України Дмитро Кулеба призначив Олексія Макеєва своїм спеціальним представником із питань санкційної політики.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

До обов'язків Макєєва на новій посаді входитиме координація діяльності МЗС і взаємодія з ключовими міжнародними партнерами України у сфері санкційної політики.

«Призначення Олексія Макеєва створить належні умови для роботи МЗС на виконання вимог Закону України “Про санкції”, а також сприятиме координації зусиль України з ключовими країнами і міжнародними інституціями для посилення тиску на Російську Федерацію як на державу-агресора за порушення міжнародного права та прав людини», — йдеться в повідомленні.

Олексій Макєєв — кар'єрний дипломат. Народився у Києві в 1975 році. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка. В МЗС України працює з 1996 року, з 2014 по 2020 рік очолював Політичний департамент міністерства.

Макєєв працював за кордоном в Посольствах України в Швейцарській Конфедерації, Федеративній Республіці Німеччина. Спеціалізується на проблематиці міжнародної безпеки та аналізі зовнішньополітичних процесів. Вільно володіє німецькою та англійською мовами, спілкується іспанською та французькою.

Поділитись: