Війна

Міністр Аваков про заяву Турчинова: «Слід переглянути статус АТО, але не суть»

15 червня, 2017 14:19
Війна/Міністр Аваков про заяву Турчинова: «Слід переглянути статус АТО, але не суть»
Зберегти
Вигляд
lead
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова щодо АТО, заявив, що потрібно переглянути статус операції, але не її суть.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи заяву секретаря Ради нацбезпеки Олександра Турчинова щодо АТО, заявив, що потрібно переглянути статус операції, але не її суть.

Про це Аваков сказав сьогодні, 15 червня, під час брифінгу, передає прес-служба МВС.

За його словами, термін «Антитерористична операція» зараз потребує перегляду.

«Зараз, коли мова йде про повномасштабну військову операцію, яка не є спеціальною операцією СБУ, то вочевидь слід переглянути статус АТО. Але не переглянути її суть», — зазначив Аваков.

Він також додав, що перегляд статусу вимагає вирішення цілої низки внутрішніх процесуальних взаємин задля уникнення штучних обмежень між військовими і спецслужбами.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з Росією.

У Генштабі сказали, що рішення про можливе завершення АТО на Донбасі приймає вище військово-політичне керівництво України.

Президент Петро Порошенко заявив: «Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії — залишимо Україну беззахисною».

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини