Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр висловився за невідкладне будівництво у країні заводу компанії Tesla — виробника електромобілів. Раніше старт будівництва зупинив суд через позов екоактивістів.

Про це повідомляє агенція dpa.

«Будівництво автомобільного заводу у Бранденбурзі має велике значення для посилення захисту клімату та стане одним з найважливіших промислових проектів у нових землях за тривалий час», — сказав міністр.

Альтмаєр зазначив, що реалізація такого проекту дозволить Німеччині продемонструвати, що екологія та економіка не є протилежностями, і що у ФРН можливо швидко створювати такі проекти, як і в інших країнах.

Як повідомляє видання, президент Федерації німецької промисловості (BDI) Дітер Кемпф виступив із вимогою прискорити процедури отримання дозволу на реалізацію таких проектів.

Зі свого боку, міністр економіки землі Бранбенбург Йорг Штайнбах вказав на те, що Tesla отримала дозвіл на достроковий початок робіт з розчистки території менш ніж за два місяці після подачі заявки.

Директор Інституту німецької економіки Міхаель Хютер заявив, що проблемою для країни є те, що інвестиції зустрічають перепони у вигляді тривалих процедур планування, заперечень та протестів.

Нагадаємо, у січні Tesla купила земельну ділянку біля Берліна для будівництва свого першого у Європі заводу.

Однак 17 лютого суд наклав заборону на будівництво заводу через позов екоактивістів, які виступають проти вирубки лісу на ділянці.

Поділитись: