Німецький суд наклав заборону на будівництво першого у Європі заводу компанії Tesla через позови екоактивістів, які не хочуть, аби компанія для цього вирубала ліс.

Про це повідомляє Bloomberg.

Перший у Європі завод компанії Tesla планували збудувати неподалік Берліна. Земельну ділянку для заводу видали у лісі. 14 лютого одразу декілька німецьких екологічних груп подали позови до суду з вимогою припинити підготовку земельної ділянки для будівництва заводу Tesla, однак ці позови суд відкинув.

Однак вже 15 лютого Вищий адміністративний суд Берліна наклав тимчасову заборону на вирубку дерев доти, доки не розглянуть позовів екоактивістів, поданих попереднього дня.

Загальна площа ділянки, на якій планується збудувати завод Tesla, складає близько 90 гектарів. Для будівництва весь ліс на цій території мають спиляти.

Голова компанії Tesla Ілон Маск вже пообіцяв посадити по 3 дерева за кожне зрубане дерево, необхідне для початку робіт з будівництва заводу.

Напередодні акції Tesla зросли до 968 доларів — свого історичного рекорду.

Разом з тим, капіталізація Tesla перевищила капіталізацію більш традиційних виробників машин, наприклад Ford. Це відбулося попри той факт, що Ford щороку виробляє 5,4 мільйона автівок, а Tesla — лише 367,5 тисяч, передає CNN.

Раніше стало відомо, що співзасновник Tesla Ілон Маск розбагатів на 2,3 мільярда доларів за 1 годину через різкий ріст акцій компанії.

Поділитись: