Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що у «засекреченій частині» «кремлівської доповіді» ідеться про нові санкції щодо Росії.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що у «засекреченій частині» «кремлівської доповіді» ідеться про нові санкції щодо Росії.

Як повідомила кореспондентка MSNBC, під час зустрічі з членами банківського комітету Сенату сенатор Роберт Менендес поставив питання з приводу відсутності санкцій в опублікованій Мінфіном США «кремлівської доповіді».

На це Мнучін відповів: «Я підозрюю, що ви не бачили засекречену частину доповіді. Санкції будуть, і вони стануть результатом цієї доповіді».

«Ні в якому разі не треба думати, що ми не введемо санкції проти людей з цього списку», — цитує Мнучіна журналіст агентства Reuters Піт Шредер.

Мнучін додав, що з самого початку не було задуму повідомляти про санкції саме в день публікації доповіді.

Сенатори також запитали Мнучіна, чи згоден він з главою ЦРУ Майком Помпео про те, що Росія може втрутитися в проміжні вибори в Конгрес у 2018 році. На це глава Мінфіну США заявив, що поважає думку Помпео і не має наміру з ним сперечатися.

До «кремлівського списку, підготовленого Міністерством фінансів США, увійшли 210 осіб, в тому числі найвищих чиновників.

Увечері 29 січня Адміністрація президента США Дональда Трампа  оприлюднила перелік 114  російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна. До списку потрапили представники Адміністрації президента Путіна та Кабінету міністрів Росії. 

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав безпрецедентноюпублікацію Мінфіном США списку наближених до президента Володимира Путіна.

26 січня США розширили санкції проти Росії через агресію в Україні. У списку — 21 приватна особа. До переліку віднесли як громадян РФ, так і тих, хто причетний до діяльності «ДНР» та «ЛНР».

Раніше, 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що  американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тоді низка країн розкритикували цей документ. 

Поділитись: