Державна фіскальна служба провела перевірку міністра фінансів Олександра Данилюка попри закриття Генпрокуратурою провадження щодо нього.

Державна фіскальна служба провела перевірку міністра фінансів Олександра Данилюка попри закриття Генпрокуратурою провадження щодо нього.

Про це міністр написав у Facebook.

«Перевірку відновили, попри закриття справи ГПУ та неузгодження цих дій з нормами Податкового кодексу про обмеження на строк проведення перевірок. А головне, її відновили відразу після того, як я оприлюднив інформацію щодо зловживань у ДФС Києва на сотні мільйонів гривень та поставив завдання керівнику ДФС забезпечити проведення розслідування та відсторонити причетних», — написав він.

Данилюк додав, що «отримав запрошення» на засідання комітету з податкової політики з доповіддю про боротьбу  зі зловживаннями ПДВ. Він також повідомив про отримання акту перевірки.

«З одного боку, цілком очікувано акт зняв всі питання щодо невідповідності моїх доходів та витрат. З самого початку ці звинувачення були безперспективні. Але з іншого боку, були висунуті інші безглузді звинувачення. Виявляється що я на той час, постійно проживаючи з родиною за кордоном, працюючи та сплачуючи там податки, мав ще крім цього заплатити податки в Україні», — додав міністр.

Нагадаємо, Юрій Луценко написав листа до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою відправити у відставку главу Мінфіну Данилюка.

ГПУ розпочала перевірку щодо міністра фінансів України Олександра Данилюка у справі про можливе ухилення від сплати податків. Провадження пізніше було закрите.

Сам Данилюк повідомив, що дізнався про перевірку з преси. Пізніше він подав апеляцію і попросив ДФС перевірити його податкову звітність.

У «Реанімаційному пакеті реформ» заявили про незаконність перевірок глави Мінфіну та антикорупціонерів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: