Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський заявив, що відомство шукає вирішення ситуації з кримськотатарським телеканалом ATR, який раніше повідомив про загрозу закриття.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, для ATR передбачено в державі 50 мільйонів гривень фінансування і Мінкульт відкрило асигнування на 8,4 мільйона гривень. Але державне казначейство не провело цю операцію, тому що «виявилися розбіжності у трактуванні закону про державні закупівлі між ATR і казначейством».

«Ми наразі перебуваємо в пошуку рішення», — додав міністр.

Нагадаємо, телеканал ATR повідомив про блокування його рахунків і фінансування з держбюджету. Його генеральний директор Ленур Іслямов заявив, що телеканал не отримав фінансування від держави та зараз перебуває під загрозою закриття через те, що держава вимагає проведення тендеру.

ATR — перший кримськотатарський телеканал. 31 березня 2015 року припинив офлайн-мовлення через невидачу ліцензії окупаційною владою Росії. 17 червня 2015 року канал відновив мовлення з Києва.

10 лютого 2020 року власник ATR Ленур Іслямов повідомив, що виділені парламентом кошти для телеканалу заблоковано. За його словами, канал отримав гроші на казначейський рахунок у суботу, 28 грудня 2019 року, ввечері, коли не могли перевести їх на оплату необхідних послуг і гроші довелось повернути.

Поділитись: