Міністр оборони України Степан Полторак призначив нового командувача оперативного командування «Південь» генерал-майора Ігоря Палагнюка.

Як повідомили у прес-службі Міноборони, Полторак представив його особовому складу.

Крім того, Полторак призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ генерал-лейтенанта Олега Вишневського.

«Переконаний: головним є те, що генерал Вишневський знає, які проблеми є в Силах логістики, так як він був командувачем ОК Південь», — пояснив міністр оборони.

За його словами, у Вишневського є досвід виконання завдань як на командних, так і штабних посадах.

За інформацією Управління комунікацій та преси МОУ, Ігор Палагнюк пройшов військовий шлях від командира взводу до начальника Головного командного центру Збройних сил та є безпосереднім учасником бойових дій на сході України, нагороджений 22 січня 2015 року орденом Данила Галицького.

Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак залишиться на посаді до рішення Верховної Ради про його відставку.

20 травня міністр оборони України Степан Полторак подав у відставку.

17 травня низка міністрів, які були призначення за квотою «Блоку Петра Порошенка» пішли у відставку. Зокрема, у відставку подали міністр закордонних справ Павло Клімкін, заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, представниця президента в Раді Ірина Луценко, перший заступник Адміністрації президента Віталій Ковальчук, перший заступник глави СБУ Павло Демчина.

19 травня Порошенко підписав указ про звільнення Олександра Турчинова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Поділитись: