Міністри та віце-прем’єри, призначені за квотою фракції «Блок Петра Порошенка», залишаться на своїх посадах.

Під час зустрічі з депутатами БПП і урядовцями президент Петро Порошенко закликав міністрів і віце-прем’єрів залишатися на своїх посадах.

Міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик у коментарі Громадському заявив, що всі урядовці, призначені за квотою президента і фракції БПП, продовжать працювати в кабінеті міністрів.

Раніше Насалик заявив про те, що урядовці можуть залишити свої посади, якщо так скаже президент.

Нагадаємо, під час зустрічі з депутатами Порошенко анонсував нові обличчя і праймеріз в партії БПП «Солідарність» перед парламентськими виборами.

22 квітня Порошенко заявив, що знову балотуватиметься у президенти.

Нагадаємо, Петро Порошенко програв вибори шоумену Володимиру Зеленському. Різниця між Зеленським і Порошенком понад 48% голосів. На виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%.

Офіційні результати другого туру оприлюднять до 4 травня. До 3 червня новообраний президент вступає на посаду.

Порошенко вже визнав перемогу Зеленського і привітав свого опонента телефоном. Зеленський дав першу прес-конференцію після оприлюднення результатів екзит-полу.

Увечері 22 квітня біля Адміністрації президента зібралися кілька тисяч людей, аби подякувати Порошенку за роботу. Порошенко вийшов до людей і заявив, що поверненться після наступних виборів президента.

Поділитись: