Міністр енергетики Ігор Насалик, архів
Фото:

УНІАН

Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили Ігорю Насалику, міністру енергетики України, про підозру. Ідеться про недостовірну інформацію про майно в електронній декларації.

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

У САП заявили, що Насалик «забув» задекларувати 1,249 млн доларів США.

«Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях», — ідеться у повідомленні.

Насалику загрожує штраф, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

«Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях», — додали в САП.

Ігор Насалик з листопада 2014 року по квітень 2016 року – народний депутат України від Блоку «Партія Петра Порошенка», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Після обрання президентом Володимира Зеленського, Насалик заявив про те, що урядовці можуть залишити свої посади, якщо так скаже президент. Згодом Порошенко закликав міністрів працювати далі.


Поділитись: