УКРАЇНА

Мін’юст визнав незаконним призначення нового глави Коцюбинського на Київщині

5 квітня, 2018 14:17
УКРАЇНА/Мін’юст визнав незаконним призначення нового глави Коцюбинського на Київщині
Зберегти
Вигляд
Комісія Міністерства з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації визнала незаконним призначення Миколи Єременка головою Коцюбинської селищної ради.

Комісія Міністерства з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації визнала незаконним призначення Миколи Єременка головою Коцюбинської селищної ради.

Про це повідомила заступниця міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

12 березня голову Коцюбинського Ольгу Матюшину відсторонили від посади після слухань про приєднання до Києва.

У міністерстві зустрілися представники обох сторін, депутати селищної ради та місцеві мешканці. 

«Всі мали змогу висловити свою позицію з даного питання», — зазначила Сукманова.

За результатами розгляду скарги Комісія дійшла висновку, що під час здійснення реєстраційних дій реєстратор порушив норми чинного законодавства.

«Комісією було підготовлено відповідний висновок, на підставі якого я підписала наказ про скасування оскаржуваної реєстраційної дії», —зазначила Сукманова.

Вона додала, що жодні мітинги, втручання народних депутатів, політиків чи інших осіб ніяк не прискорюють розгляд скарги чи іншим чином не впливають на прийняття рішень Комісією.

12 березня голова селища Коцюбинське на Київщині Ольга Матюшина повідомила, що реєстратор, не маючи жодних підстав, замінив у її прізвище як селищного голови на прізвище депутата Миколи Єременко. Це сталося одразу після того, як пройшли громадські слухання, де майже 61% громадян висловилися за приєднання до Києва. Також Матюшина зазначила, що готує позов до суду з цього приводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страх і ненависть у Коцюбинському — Hromadske.doс

Раніше, 6 березня жителі селища Коцюбинське проголосували за приєднання до Києва. Результати голосування мають направити до київської міської ради і в парламент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Коцюбинському сталося рейдерське захоплення котельні

Раніше міський голова Віталій Кличко заявив, що підтримує створення єдиної агломерації для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів.

Пов`язані новини