ENRU

Мінокупованих територій не бере участі в розробці законопроекту про деокупацію Донбасі — міністр

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявляє, що відомство не бере участі в розробці законопроекту про відновлення контролю над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ні, одного разу мій заступник Георгій Тука був на засіданні в Раді національної безпеки і оборони з цього питання, там показували документи, що потім залишилися в РНБО, вони стосувалися матеріалів, за якими розробляється цей законопроект. Але текст законопроекту я не бачив, він в уряд не надходив, і ми над ним не працювали і не працюємо», — сказав міністр.

Водночас Черниш уважає, що законопроект стосуватиметься зміни управління, «у першу чергу військового управління на територіях Донецької та Луганської областей».

Міністр зазначив, що не знає, чи стосуватиметься закон роботи з людьми на цих територіях.

Нагадаємо, секретар ради Національної безпеки та оборони Олександр Турчинов повідомив, що влада готується скасувати АТО на Донбасі та запропонувати новий підхід до звільнення окупованих територій.

У Генштабі сказали, що рішення про можливе завершення АТО на Донбасі ухвалює вище військово-політичне керівництво України.

19 червня спікер Ради Андрій Парубій заявив, що Турчинов презентував концепцію закону про деокупацію окремих районів Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концепція деокупації: як Олександр Турчинов пропонує звільняти Донбас.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram