Міністр соціальної політики України Андрій Рева запропонував нараховувати трудовий стаж українцям, що працюють закордоном.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева запропонував нараховувати трудовий стаж українцям, що працюють закордоном.

Про це міністр заявив журналістам, передає «112 Україна».

Крім цього, Рева запропонував виплачувати сім’ям трудових мігрантів субсидії.

«Ми пропонуємо стимулювати людей, що працюють закордоном добровільно страхуватись. Тобто, ми готові надавати субсидію сім’ям, де люди працюють закордоном при умові, що вони добровільно застрахуються та заплатять внесок (єдиний соціальний внесок — ред.) щонайменше за 3 місяці», — сказав міністр.

За його словами, добровільне соціальне страхування надасть трудовим мігрантам право на отримання пенсії по поверненню в Україну.

Раніше посол Польщі повідомив про кількість українських трудових мігрантів у країні. За його даними близько 2 мільйонів українців живуть, працюють чи навчаються в Польщі. З них близько 300 тисяч осіб платять внески до польських фондів соціального страхування.

Раніше повідомлялось, що у 2017 році українські заробітчани перерахували з Польщі суму, еквівалентну 4% ВВП України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масштаби трудової міграції в Україні загрожують економічному розвитку.

Також у Нацбанку змінили методологію розрахунку обсягу переказів українських заробітчан. Згідно з новими розрахунками у 2017 році він склав 9,3 мільярди доларів, що на 2 мільярди більше, ніж за попередніми оцінками.

Поділитись: