Депутати Верховної Ради ухвалили рішення, яким призначили народну депутатку від партії БПП «Солідарність» Ірину Фріз на посаду міністерки у справах ветеранів. За відповідне рішення проголосували 270 депутатів.

Представники більшості фракцій парламенту під час виступу у Раді заявили, що підтримують Ірину Фріз у якості кандидатки на посаду очільниці Міністерства.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій та віце-спікерка парламенту Ірина Геращенко також підтримали кандидатуру Фриз.

Ірина Фріз, відповідно до Конституції, звернулась до Ради з проханням про дострокове припинення депутатських повноважень.

Верховна Рада підтримала її зверення 248 голосами.

Раніше міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що Міністерство у справах ветеранів має бути створено до 1 січня 2019 року.

У лютому Верховна Рада звернулася до Кабінету міністрів щодо створення Міністерства України у справах ветеранів. 

Зазначимо, що Міністерство у справах ветеранів перебуває у процесі утворення. 14 листопада Кабінет міністрів створив Державну службу у справах ветеранів шляхом ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції.

Ідею створення такого Міністерства раніше запропонував президент Петро Порошенко.

Міністерство має стати центральним органом виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Війна – це коли болить серце» — СПЕЦПРОЕКТ

Поділитись: