Обсяг грошових переказів українських заробітчан у 2018 році становив близько 11 мільярдів доларів.

Такі підрахунки озвучили у Національному банку України під час прес-конференції щодо рішення правління Нацбанку з монетарної політики.

В Нацбанку зазначають, що обсяги грошових переказів в Україні зростуть у 2019 році через зростання доходів українців, що працюють за кордоном. Крім цього, через зростання обсягів грошових переказів минулого року зміцнився курс гривні.

«Також посиленню курсу сприяли високі ціни експортних товарів на зовнішніх ринках, рекордний врожай зернових та значні обсяги грошових переказів», — повідомляють в НБУ.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що доходи українських трудових мігрантів зросли на 43%, проте темпи трудової міграції поступово уповільнюються.

3 грудня голова МЗС Польщі повідомляв, що на території країни працює близько 2 мільйонів українців.

Як повідомлялося, на ринку праці Польщі збільшується попит на трудових мігрантів з України, адже все більша кількість українських заробітчан переорієнтовуються на ринки Словаччини та Чехії.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що за січень-липень 2018 року українські заробітчани переказали в Україну близько 6 мільярдів доларів. Також там повідомляли, що до кінця 2018 року очікують, що грошові перекази українських трудових мігрантів складуть близько 11,6 мільярда доларів.

Поділитись: