З 3 грудня учасники бойових дій на сході України та внутрішньо переміщені особи можуть подати заявки на пільговий кредит для купівлі житла.

Про це повідомила пресслужба Мінветеранів.

Для отримання пільгового кредиту потрібно визначити орієнтовний розмір позики та дізнатися умови її отримання, подати документи та зареєструватися як кандидат для отримання кредиту.

Заявки про намір отримати позику можна подавати до регіональних управлінь Держмолодьжитла особисто або надсилати паперовим чи електронним листом. Заяви можна подавати до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла незалежно від місця реєстрації. Їх прийматимуть до 18:00 5 грудня. 

Моментом подання заяви про намір отримати кредит є час та дата фактичного подання (в електронному або паперовому вигляді) такої заяви. Заяви, які надійшли в неробочий час/день, вважаються поданими у наступний робочий день.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив рішення виділити 200 мільйонів гривень на державні кредити для купівлі житла ветеранам Операції об'єднаних сил (та Антитерористичної операції), а також тимчасовим переселенцям.

Зазначається, що виділені кошти дозволять ветеранам та переселенцям брати кредити на купівлю житла під 3% річних на термін до 20 років при мінімальному внеску до 6% від вартості житла.

28 жовтня уряд виділив 300 мільйонів гривень на програму доступного житла для переселенців та ветеранів-учасників бойових дій.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile