Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про стан поранених унаслідок нападу на табір ромів, унаслідок якого загинув 24-річний чоловік.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про стан поранених унаслідок нападу на табір ромів, унаслідок якого загинув 24-річний чоловік.

«Працюємо з поліцією в справі нападу на табір ромів поблизу Львова. Всі вони зараз під захистом правоохоронців і проходять у якості свідків. Розслідування проводить Пустомитівський райвідділ», — повідомив Садовий. 

Він також повідомив, що один поранений лежить у 8-й лікарні в середньому стані тяжкості. Жінці з дитиною зашили рани і відпустили. 

Міськоголова повідомив, що на кілька днів буде надано притулок постраждалим від нападу. 

«Керівництво поліції розповіло деталі нападу. Більшість нападників 17-18 років якими керував старший (вже затриманий). Загиблого кололи ножами групою і з однозначною метою вбивства. Маму порізали за те, що пробувала захистити 10-річну дитину», — також написав Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Табір їде додому: повернення ромів

Як повдомлялося, поліція вилучила ніж, яким смертельно поранили 24-річного чоловіка під час нападу на табір ромів, а також затримали усіх нападників.

Пізно ввечері 23 червня на Львівщині напали на табір ромів, загинув чоловік, четверо травмовані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Погроми ромських таборів та рік безвізу з ЄС

Нагадаємо, у селищі Велика Березовиця під Тернополем близько 15 чоловіків напали на табір ромів.

У Львівській області неподалік селища Рудне невідомі спалили ромський табір. 

22 квітня 2018-го члени праворадикальної організації С14 розібрали та спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. В С14 заявили, що ромів завчасно попросили покинути парк до 20 квітня. 

Поліція Києва порушила дві кримінальні справи за фактом розгону націоналістами ромського табору на Лисій горі.

Глава МВС Аваков назвав «залякуванням» та «переслідуванням»  розгін табору ромів у Києві. Тоді ж у Нацполіції заявили, що  створять групу реагування на прояви нетерпимості.

Посольство США закликало Україну розслідувати напади на ромів.

7 червня представники «Національних дружин» заявили про розгін поселення ромів у Голосіївському парку Києва і поставили їм ультиматум.

Поліція Києва порушила кримінальну справу за статтею «Хуліганство» через погром представниками «Національних дружин» ромського табору в Голосіївському парку.

Поділитись: