Уряд Великої Британії погодився звільнити від обов’язкової 14-денної обсервації акторів зі США, які беруть участь у зйомках фільму «Місія нездійсненна-7». Такої домовленості досягли британський міністр культури Олівер Доуден і актор та виконавець головної ролі і продюсер «Місії нездійсненної» Том Круз.

Про це повідомляє Variety.

Рішення британського уряду означає, що команда «Місії нездійсненної-7» зможе відновити зйомки на студії Warner Bros. біля Лондона. У лютому через пандемію коронавірусу знімальний процес вирішили призупинити.

«Ми хочемо, щоб кіноіндустрія відновилася після падіння. А звільнення окремих членів знімальних груп від необхідності перебування в карантині — це частина нашого тривалого зобов’язання з безпечного перезапуску кіновиробництва», — пояснив Доуден.

Зазначається, що карантинні виключення діятимуть лише на території Англії і стосуватимуться знімальних груп лише тих стрічок, які вважаються британськими відповідно до класифікації Британського інституту кіно.

«Місія нездійсненна» (англійською «Mission: Impossible») — серія фільмів-бойовиків, які випускалися з 1996 року і засновані на однойменному телесеріалі. У центрі сюжету — історія агента Ітана Ханта, якого протягом всієї серії грає Том Круз.

Поділитись: