Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк повідомив, що складе повноваження 2 серпня.

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк повідомив, що складе повноваження 2 серпня.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, він заявив про наміри балотуватися до Верховної Ради:

«Моя наступна мета — участь у парламентській кампанії через висунення своєї кандидатури до Верховної Ради по округу, до якого входить Ірпінь та Приірпіння», — повідомив Карплюк.

У серпні 2017 року прокурор Київської області повідомив про підозру Володимирові Карплюку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 272.

Нагадаємо, в липні 2016 року в міського голови Бучі Анатолія Федорука  відбулися обшуки. Згодом стало відомо, що обшуки також були проведені в будинку й квартирі матері Карплюка.

Карплюка та Федорука підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові загальною площею 890 гектарів.

Карплюк зізнався, що його завчасно повідомили, що Генпрокуратура готує його затримання й надав Громадському документи, на підставі яких проводилися обшуки.

За даними ГПУ, Карплюк і Федорук протягом 2006-2012 років незаконно відводили земельні ділянки у власність свого оточення. Зокрема, 14 гектарів лісових угідь отримав екс-заступник голови Верховної Ради Ігор Калетник.

У серпні 2016 року міськголова Ірпеня Карплюк повернувся на роботу.

У грудні 2017 року прокуратура вручила Карплюку підозру в скоєнні низки тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень.

 

Поділитись: